Grafický návrh
Návrh struktury
Tvorba kódu
Tvorba grafiky
Funkční kontrola
 

Formuláře
PHP, CSS, HTML, MySQL

ZPĚT
WEBDESIGN
Původní koníček a se postupem času stal povoláním. Od prvních jednoduchých webů jsem přešel k profesionálním konstrukcím.


Každý můj web je ORIGINÁLNÍ DÍLO, které je tvořeno pro přesný dojem při zadané struktuře. Než přejdu k psaní kódu, nahlížím na budoucí stránky z různých úhlů a pohledů. Protože různí budou i jeho budoucí uživatelé a návštěvníci. GRAFIKA, stejně jako celek KÓDU, je tvořena jen pro onen určitý web a skládán z připravených stavebních kamenů. Výsledný web tak může splnit i velmi rozdílné požadavky zákazníka.PŘÍKLADY STRÁNEK
(Součástí některých náhledů je i odkaz na prezentovaný web. Možná nefukčnost cílových stránek není způsobená tímto webem)Zájmový web
Chrám Triád

Osobní web k RPG kronice. Vytvořeno pro webové místo bez možnosti využít PHP skript. Požadavek byl hlavně na grafické cítění a vnímání skřítčího světa v kontrastu se Světem temnoty. Obsah tvořený krátkými informacemi pro znalé. Přes 200 html stránek a obrázků.
Firemní web
LCG

Web pro firmu zabývající se tvorbou a prodejem mobilních aplikací. Využito PHP. Požadavkem od webu je prezentace výrobků, prodej a support. Důraz kladen na snadnou orientaci a rychlé nalezení odpovědí.
Organizace
Charita

Web charitní organizace. Využito PHP. Požadavek dynamičnost a přehlednost. Jednoduchá konstrukce. Grafická příjemnost, serioznost a "uklidnění".
Prezentační web
Grob skicák
(tyto stránky)

Na web byl kladen požadavek jednoduché orientace, přehlednosti, grafické jednoduchosti a paměťové nenáročnosti. Grafický celek pak evokuje "prázdný" (nebo mírně) popsaný skicák - místo pro další tvorbu.
Řemeslník
KEMC

Web pro prezenci řemesla, výrobků a nabízených kurzů. Snahou byla jednoduchá, konstrukce která nebude potřebovat PHP skript. Snadná orientace a jednoduchá další správa stránek.
Hudební skupina
SYMMETRY OF SLUSH

Web pro prezenci hudební skupiny hrající moderní elektronickou hudbu. Hlavní důraz kladen na působení na návštěvníka. Využítí PHP skriptu a animovaných gifů.
Stránky obce
SULÍKOV

Funkční návrh webu pro prezenci obce. Vyvážené, moderní a graficky přívětivé působení. Stránky využívají všech možností funkčního webu, Html, Csc, Javascript, Php, MySql databáze
Stránka Eko-projektu
RODOVÁ OSADA

Web k prezentaci myšlenek a akcí ekoprojektu a organizace. Design je zaměřen na příjemnost, optimismus, "sladkost", pohodu a přehlednou orientaci. Zároveň pro možnost připisování poznámek a odkazů. Použito PHP pro opakující se část kódu, pro každo-měsíční výměnu obrázku dle aktuální fáze roku a pro snadnější aktualizaci údajů a růst stránky.
stránky kreslířky
GALERIE RUSALKY

Galerie kreslířky. Vytvořeno pro webové místo bez možnosti využít PHP skript. Požadavkem je osobní prezentace kreseb a vhodné grafické prostředí dle osobnosti autorky.
stránky spisovatele
VYPRAVĚČ MYSTÉRIA

Stránky spisovatele a vypravěče. Web evokuje bohatě kolorovanou knihu. (Použity mé autorské kresby) Součástí je PHP skript a Databáze, umožňující majiteli přímou editaci stránek. Z hlediska designu kladen důraz na příjemnost a přehlednost.
stránky lektora
TRALALA MANDALA

Projekt který nebyl nakonec spuštěn, prezentoval stránky alternativního lektora. Mimo prezentace osobnosti a optimistického životního stylu v designu stránek, byla součástí rozsáhlá databáze sloužící k editování, spravování a zadávání akcí na stránkách přímo autorem díky PHP kódu.
stránky lektora angličtiny
LEGADA

Snahou bylo vytvořit lehký a optimistický náhled na jazyky a jejich učení, stejně jako evokovat volnost a svobodu, kterou prezentují.
stránky kovovýrobce
STROJMONT

Návrh designu stránek, které se nerealizovali. Design podléhal zde přání zákazníka, který stanovil umístění obrázků, textů i menu. Přesto zůstalo dost prostoru pro vylehčení a příjemné působení. Součástí plánované realizace byla databáze pro snadnější editaci s rozsáhlým správcovským zázemím.
stránky Larpu
NOIR

Jednalo se o návrh designu stránek s tématickým laděním Noirových detektivek. Osamělý detektiv v klobouku a baloňáku, krásná záhadná dívka a zločin.CENA ZA VYTVOŘENÍ WEBU

Cena webu se odvíjí od složitosti kódu (zadaných nároků), kvalitě dodaných podkladů a rozsahu stránek.
Orientačně se pohybuje okolo 1000,- (+ daň) za den práce + náklady.


Přesně vše záleží na osobní dohodě a požadavcích.KONTAKT:meivis@centrum.cz
ICQ: 96720450